Logowanie do serwisu Problem z logowaniem

Wydarzenia

Ponad 1200 aplikantów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie do kolokwiów oraz końcowego egzaminu prawniczego przygotowywać się będzie korzystając z Systemu Informacji Prawnej Legalis.
Czytaj więcej

Wydawnictwo C.H.Beck informuje, że w wyniku porozumienia z Wydawnictwem Wiedza i Praktyka przejmuje TemiTime – działający od kilku lat na rynku program narzędziowy do zarządzania kancelarią prawną.
Czytaj więcej

Webinaria i szkolenia

Wszystkich nowych Użytkowników Systemu Informacji Prawnej Legalis, zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach prezentujących możliwości oraz sposoby docierania do informacji w Systemie Legalis.
Czytaj więcej

Wydawnictwo C.H.Beck ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w szkoleniach oferowanych w ramach Beck Akademii. Uczestnictwo w szkoleniach umożliwia zaliczenie punktów w ramach doskonalenia zawodowego. Zapraszamy do...
Czytaj więcej

Aktualności prawne

Informujemy, że w dniu dzisiejszym pojawiły się nowości w zakresie Dzienników Ustaw i Monitorów Polskich
Czytaj więcej

Informujemy, że w dniu dzisiejszym pojawiły się nowości w zakresie Dzienników Ustaw i Monitorów Polskich oraz prac Sejmu RP
Czytaj więcej

Nowości w programie

System Legalis w kwietniu 2015 r. wzbogacony został aż o 14 200 nowych orzeczeń dostępnych w Bazie Prawa.  Zwracamy także uwagę na 14 kolejnych kluczowych orzeczeń, streszczonych i skomentowanych przez ekspertów czołowych...
Czytaj więcej

Komentarz do ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich autorstwa A. Haak-Trzuskawskiej i dr. hab. H. Haaka to jedna z ostatnich nowości, o które wzbogacony został Moduł Postępowanie karne Standard.
Czytaj więcej

 
Testuj bezpłatnie

Legalis. Jakość C.H.Beck

.

Zaufali nam

„Legalis zawiera wszystkie cenione na rynku komentarze, czasopisma i monografie Wydawnictwa C.H.Beck, z których w swojej pracy korzystam codziennie. Autorami komentarzy są wybitni prawnicy – autorytety w swoich dziedzinach.”

Krzysztof Buczek-Pągowski - Radca prawny
Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Buczek-Pągowski

„Legalis to kompletne, aktualne i dobrze zaprojektowane narzędzie pracy dla prawnika. Pozytywnie oceniam moduły MPG (Monitor Prawno-Gospodarczy) i Beck KRS, które są bardzo przydatne w praktyce. Beck KRS pozwala m. in. na sprawdzanie danych finansowych oraz powiązań osobowo-kapitałowych w interesujących mnie spółkach.”

Dorota Płoskowicz - Adwokat
Bieńko Płoskowicz Spółka Partnerska

„Jedynie w Legalisie znalazłam tak profesjonalne i zarazem kompleksowe opracowanie całego polskiego Systemu Prawa Prywatnego przygotowane przez wybitnych autorów, we współpracy
z Instytutem Nauk Prawnych PAN.


Wioletta Szymańska - Adwokat
Kancelaria Adwokacka W. Szymańska, E. Rejmak, M. Skrzypokowska, s.c.

Polecamy

Współpraca

Dołącz do nas

Zdalna prezentacja Systemu Legalis

Zobacz także

Kontakt

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies (ciasteczek), zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką cookies.
Rozumiem